Hastanemizde Gece Poliklinik Hizmeti Başlıyor
01 Mart 2024

Hastane Başhekimimiz Doç. Dr. Mehmet Şirik, yaptığı açıklamada, halka hizmeti ön planda tutmak, insanlara daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak amacıyla çalışmalara aralıksız devam ettiklerini söyledi.
Önümüzdeki günlerde başlayacak Ramazan ayı dolayısıyla başlayacak olan bu hizmeti hayata geçireceklerini ifade eden Hastane Başhekimimiz Doç. Dr. Mehmet Şirik, Ramazan ayında gece poliklinikleri hizmetinin başlayacağını belirtti.
Vatandaşların mağdur olmaması için gece polikliniği hizmetine büyük önem verdiklerini kaydeden Hastane Başhekimimiz Doç. Dr. Mehmet Şirik, vatandaşların 7-24 sağlık hizmetlerine kesintisiz ulaşması için yoğun bir çaba sarf ettiklerini ifade etti.
8 Mart Cuma günü itibariyle Ramazan ayı için özellikle gündüz oruçlu olan vatandaşlarımız için 19.30 ve 21.30 saatleri arasında gece polikliniği hizmeti verileceğini duyuran Başhekimimiz Doç. Dr.Mehmet Şirik,"Hastanemiz tarafından 8 Mart Cuma günü itibariyle Ramazan ayı için 19.30 ve 21.30 saatleri arasında gece polikliniği hizmeti verecektir. Ramazan ayı için vatandaşlarımıza sunulacak olan Göz, Kadın Doğum, Dahiliye, Ortopedi ve Çocuk Hastalıkları Polikliniğine 8 Mart Cuma günü itibariyle (MHRS) 182’den randevu alabilecekler. Ramazan ayı nedeniyle oruçlu olan ve hastaneye gelemeyen hastalarımızın mağdur olmamaları için gece hastanemize bekliyoruz".dedi.