Başhekimiz Şirik, örnek odaları inceledi
16 Ekim 2023

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimiz Doç. Dr. Mehmet Şirik, hastane bünyesindeki yerleşkede yapımı devam eden Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi inşaatında bulunan yatan hasta servisinde oluşturulan örnek odalarda incelemede bulundu.
Başhekim Yardımcımız Dr. Hüseyin Şen'in eşlik ettiği Başhekimiz Şirik yakın zamanda tamamlanacak  Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi inşaatında hastalar için yapılan bölümdeki örnek odalarda incelemede bulunarak, firma yetkililerinden süreçle ilgili bilgi aldı.
Örnek olarak hazırlanan oda ve acil serviste incelemede bulunduklarını aktaran Başhekimiz Şirik,"Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanemizde örnek odalarımızı inceledik. Odalarımız  hastalarımızın her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde dizayn edilmektedir. Hastanemizin kalite standartları acısından ve otelcilik hizmetleri anlamında kalite çıtası yüksek hastane olarak yapımı devam ediyor. Hastanemizin faaliyete girmesiyle hem hastalarımız hem de çalışanlarımız açısında rahatlama meydana gelecektir. Kentimizdeki sağlık alanında yapılan yatırımlar ile her geçen gün potansiyeli yüksek bir sağlık hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz. Hedefimiz her zaman olduğu gibi hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak bölgenin gözdesi haline gelme noktasında hedef çıtamızı yükseltmek. Ekibimiz ve sağlık çalışanlarımızla birlikte her geçen gün biraz daha iyileşme sağlayarak, deprem sonrası eksikliklerimizi giderme ve örnek bir hastane yolunda ilerlemekteyiz. İnşallah yeni hastanemizin bitimiyle üst düzeyde daha kaliteli sağlık hizmeti sunacağımıza inanıyorum. Bu anlamda mesai arkadaşlarıma emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum" dedi.

 
Başhekimiz Şirik, örnek odaları inceledi
Başhekimiz Şirik, örnek odaları inceledi
Başhekimiz Şirik, örnek odaları inceledi