TGAP çalışmaları düzenlenen toplantıda ele alındı
15 Aralık 2023

TGAP çalışmaları düzenlenen toplantıda ele alındı

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimimiz Doç. Dr. Mehmet Şirik, başkanlığında Tasarruf ve Gelir Arttırıcı Program(TGAP) çalışmaları düzenlenen toplantıda ele alındı.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi toplantı salonunda gerçekleşen Tasarruf ve Gelir Arttırıcı Program (TGAP) toplantısına Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimimiz Doç. Dr. Mehmet Şirik, Başhekim Yardımcımız Prof. Dr. Habip Almış, İdari ve Mali Hizmetler Müdürümüz Hüseyin Çintemur ve müdür yardımcıları ile birim sorumluları katıldı.

Başhekimimiz Şirik, başkanlığında Tasarruf ve Gelir Arttırıcı Program (TGAP) toplantısında Kasım ayı tasarruf tedbirleri ile yapılan düzenlemeler masaya yatırıldı. TGAP kapsamında alınan tedbirler ile tasarruf tedbirlerindeki kazanımlar ile ilerleyen süreçteki planlamalar üzerine çalışıldı.

Toplantı sonrası değerlendirmede bulunan Başhekimimiz Şirik,  Tasarruf ve Gelir Arttırıcı Program(TGAP) kapsamında hastanedeki tasarrufları arttırdıklarını ve gelir getirici noktalarda ise iyileştirmeler yaparak daha kaliteli sağlık hizmeti verme hedefiyle toplantı gerçekleştirdiklerini bu anlamda da ilerleyen süreçlerde kademeli olarak tasarruf tedbirlerini arttıracaklarını ifade etti.
x2
x3
x4