Hastanemizde 1 Mayıs Etkinliği
20 Şubat 2018


Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hastane Yönetimi tarafından 1 Mayıs Kutlamaları kapsamında bir program düzenlendi

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hastane Yönetimi tarafından 1 Mayıs İşçi Bayramı programı kapsamında düzenlenen programda hastane çalışanları eğlendi.
Can Düğün Salonda düzenlenen programa, Adıyaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Erdoğan Öz, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastane Yönetici Yrd. Doç. Dr. Fatih Doğan, hastane çalışanları ve aileleri katıldı. Düzenlenen programda Hastane Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Fatih Doğan, “Tüm çalışanlarımın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü en içten dileklerimle kutluyorum. İçinde bulunduğumuz karanlıklardan bizlere mutlu bir geleceğin kapılarını açacak tek anahtar, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizdir. Adıyaman’da sağlık hizmetlerini vatandaşlara sunarak hizmet eden bizler zorlu bir tanışma sürecini yaşamaktayız. Olağan üstü bir çaba ile fedakârca durmadan çalışıyoruz. Bir insan en büyük erdemi işini en iyi şekilde yerine getirmesidir. Doktorundan hizmetlisine her çalışan işini hakkıyla yapması önümüzde koyduğumuz hedeflere ulaşmanın tek yoludur. Tüm çalışanlar işini gerektirdiği gibi, yapmalı ki, haklarında, hukukunda, adaletinde, nimetin de, külfetin de adil taksim edildiği bir ülkeyi canı gönülden umut edebilelim” dedi.
Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Erdoğan Öz ise, ‘’ Tüm İşçi ve Emekçilerin bayramını kutladığını ifade ederek hayatlarında esenlikler diledi.

Konuşmaların sonrasında, yemek ikram edilip, halaylar çekildi.