Hastanedeki “Oyun Alanı” Yenilendi
20 Şubat 2018


Hastanemizdeki “Oyun Alanı” Yenilendi

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi içerisinde bulunan çocuklara ayrılmış oyun park alanı İş-Adamı Abdullah Tutak tarafından onarımı yapılarak, çocukların hizmetine sunuldu.

Hasta ve hasta yakınları çocuklarının keyifli zaman geçirmeleri nedeniyle hastane yönetimi tarafından oluşturulan çocuk oyun alanı, çocuklar tarafından tahribat edildiğinden dolayı hastane yöneticilerinin duyarlı girişimleri sonucunda; İş Adamı Abdullah Tutak’ın yeniden oyun çocuk alanını bakım onarımını yaparak, çocukların hizmetine tekrardan yenilerek sunuldu. Hastaneye gelen hasta ve hasta yakınları çocuk oyun alanının yenilenmiş olarak gördüklerinden dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Hastane Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Fatih Doğan, hastanemiz açıldığı günden itibaren çocuk oyun parkını yarınımız olan çocuklarımızın hizmetine sunmuştuk. Fakat çocuklarımızın oyun alanını tahribat etmesinden dolayı ivedi bir şekilde tekrardan çocukların hizmetinde kullanması için onarımı ve yapımı tamamlandı. Bu konuda duyarlılık gösteren İş Adamı Abdullah Tutak beyefendinin duyarlılığından dolayı teşekkür ve şükranlarımı sunarım dedi.