Hastanemizde "Kalite Değerlendirmesi" Yapıldı
20 Şubat 2018Hastanemizde "Kalite Değerlendirmesi" Yapıldı

Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Değerlendiricileri tarafından 11 Ocak 2017 tarihinde hastanemizde kalite değerlendirmesi yapılmıştır. Değerlendirmede hasta ve çalışan güvenliği standartları başta olmak üzere sağlık hizmeti sunum kalitesi standartları yerinde görülerek değerlendirilmiştir. Hastane Yönetimi ve çalışanlarımızın ekip ruhuyla, büyük özveriyle katkı sağladıkları kalite çalışmaları yerinde değerlendirmesi başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Hastane Yöneticisi Yrd.Doç.Dr. Fatih DOĞAN “Sağlıkta dönüşüm kapsamında, hastanelerin hizmet sunumunda yapılan iyileştirme çalışmalarının temeli olan Sağlıkta Kalite çalışmalarını önemsiyor ve önceliyoruz. Sağlıkta Kalite çalışmaları hem hasta güvenliği ve memnuniyeti hem de çalışan güvenliği ve memnuniyeti açısından çok önemlidir. Bu kapsamda hastanemizde Kalite çalışmaları titizlikle yürütülmektedir. Ayrıca bu değerlendirmenin yerinde eğitim olması ve gelen değerlendirici ekibinin bu anlamda hastaneye farklı bakış açısıyla sağladığı katkılar bizim için önemlidir. 

Hastanemizdeki sağlık hizmetlerini, kalite standartları çerçevesinde ve özenle sunan tüm çalışanlarımıza ve katkılarından dolayı Bakanlık Değerlendirici ekibine teşekkür ederim” 
dedi.