EĞİTİMİNİ TAMAMLAYAN AMELİYATHANE HEMŞİRELERİ SERTİFİKA SAHİBİ OLDU.

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından ikincisi düzenlenen  Ameliyathane Hemşireliği sertifikalı eğitim programı tamamlandı.

Eğitim programına Adıyaman merkezden 5, Kahta'dan 5, Besni'den 2, Şanlıurfa'dan 1 hemşire, kursu başarı ile tamamlayarak sertifika almaya hak kazandı.

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde düzenlenen sertifika törenine Başhekim Doç.Dr.Fatih Doğan, Başhekim Yardımcılarından Uzm.Dr. Burhan Dost, Uzm.Dr. Kader Eliz Uzel, Dr.Ahmet Sağlık, Kalite ve Destek Hizmetleri Müdürü Hulusi Fırat ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nevin Selçuk ve Müdür Yardımcısı Yakub Çelik ile hastanede görev yapan ameliyathane ve diğer servislerin sorumlu hemşireleri katıldı. Sertifika töreninde konuşan Başhekim Doç.Dr.Fatih Doğan, "1 Aylık bir eğitim sonunda sertifika programını tamamlamış bulunuyoruz. Öncelikle tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonrada her yıl devam edecektir. Bu eğitim sadece ilk basamaktı ve bundan sonra artacak hem il dışından gelen arkadaşlarımız ve diğer sağlık tesislerinden gelen arkadaşlarımıza umarım bu 4 hafta süren eğitim teorik ve pratik açıdan kendilerine sunulduğu hizmetleri halka sunuş kalitesinin artırılması yönünde bir basamak olur. Sertifikaları hak kazanan arkadaşlarımıza bundan sonraki süreçte mesleklerinde şevk ve hevesle daha nitelikli bir şekilde sürdürebileceklerine inanıyorum" dedi. 
2.JPG

IMG_0391.JPG
IMG_0398.JPG
IMG_0399.JPG
IMG_0401.JPG