TABİP ODASINDAN BAŞHEKİM DOĞAN'A ZİYARET

TABİP ODASINDAN BAŞHEKİM DOĞAN'A ZİYARET

                Adıyaman Tabip Odası Başkanı Dr.Erdoğan Altunbaş ve yönetim kurulu,  Covid-19 pandemisi ile mücadele eden sağlık çalışanlarına destek olmak için Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Fatih Doğan'ı ziyaret etti. 

                Covid-19 pandemisi ve hastane hekimlerinin çalışma koşulları hakkında görüş alışverişinde bulunulan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başhekim Doğan ”Canla başla mücadele eden ve büyük özveriyle çalışan hekimlerimize AdıyamanTabip Odası’nın gösterdiği bu ilgi ve destek için teşekkür ederim” dedi.

                Adıyaman Tabip Odası Başkanı Dr.Erdoğan Altunbaş  “Adıyaman Tabip Odası Yönetimi olarak odamızın asli görevi olan hekimlere destek olmak ve moral vermekamacıyla buradayız. Hekimlerimizin sürekli yanında olan ve çok önemli bir hizmeti yürüten siz idarecilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Bu zorlu süreçten el birliği ile kurtulmayı ümit ediyoruz. Covid-19’a yakalanan tüm sağlık çalışanlarına acil şifalar diliyoruz. Halkımızı da pandemiyle mücadeleye etkin bir şekilde katılmaya ve panik yapmadan önlemlere uymaya davet ediyoruz” dedi.

                Ziyaret sonrasında Adıyaman Tabip Odası Başkanlığının hazırlamış olduğu Hipokrat Yemini Başhekimimize ve doktorlara hediye edildi.

12.jpg
11.jpg